F-konektor RG6 RG59 RG7 RG11 koaxiální kabel kadeření Kompresní Krimpovací Nástroj

Hodnocení 

Nový produkt

Skladem

1 ks

286.43 Kč

Štítky: rg11, rg6, konektory rg8x kabel, 30m rg8x kabel, konektor rg11, rg7, pondělí t tričko, koaxiální kabel kleště, konektor rg59, rg8 kabelových konektorů.

F-konektor RG6 RG59 RG7 RG11 koaxiální kabel kadeření Kompresní Krimpovací Nástroj

Jméno Komprese Krimpovací Nástroj Kabel RG59/RG6/RG11/RG7 Typ Konektoru Vodotěsné F konektor Materiál Rukojeti PP Funkce Krimpovací OEM Ano Barva Modrá&Černá NW 380g G. W. 410g Délka 175 mm Funkce

1. Použití vysoce kvalitní oceli, vynikající zpracování, snadné přenášení, trvanlivý.

2. Použití vysoký standard, krimpovací, snadno potlačit poškození hlavy F; pro zajištění kvality represe zároveň ukazuje krásné represe vzhled.

3. Nastavitelný šroub hlavy design, může potlačit 75-5-7 různé typy metrických metrických a imperiálních F hlavou.

4. Rukojeť s vysoce kvalitní materiály,

Značka CHUYONG
Typ Konektoru Hybridní
Položka Délka 1m
Původ KN(Původu)
Vlákno Typ Single Mode

Související produkty

1 Recenze

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Optické Vlákno Můstků FC-FC SM SX 3mm 9/125um FC/UPC Fiber Optic Patch Kabel, Optické Vlákno s SC jumper FTTH drop kabel Aplikace CATV, Optické vláknové komunikační systémy Optických vláken pro přenos dat Budově přístup k síti Kabelážní

231.84 Kč
0 Recenze

Nový Design KomShine KFI-35 Optické Vlákno Identifikátor rovná NOYES OFI400C Identifikátor s 4 adaptéry Na KomShine KFI-35 Optické Vlákno Identifikátor, může rychle identifikovat směr přenášených vlákna a zobrazení relativní jádra bez jakékoliv škody na ohnutých vláken.Při provozu je přítomen, občas slyšitelný tón je aktivován. Na KomShine

2 423.77 Kč
0 Recenze

1. Nástroj design je vhodný pro multi-core kabely s pláštěm nebo obrněné bundy. Jeho hlavním cílem je odříznout pancíř plášť vnější vrstva kabelu k získání vnitřního optického kabelu. 2. Nástroj je navržen s přesností nastavitelné ostří, aby nedošlo k poškození vláken. Nastavitelný odizolování vnějšího průměru 8-28.6 mm, hloubka řezu

1 086.48 Kč
2 Recenze

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat:13065838003 Upozornění: Pls vybrat DHL, UPS, Fedex, TNT...pokud naléhavé. 3 KS 4port ftth distribuční box SC, FC držák na zeď vodotěsné svorkovnice krytý venkovní materiál ABS IP65 vlákno optický spojovací box 207*140*45 mm továrny ELINK Pic Ukázat

356.19 Kč
0 Recenze

1 Funkce: MQW LD optický zdroj Provozní režim: CW a LESK FC, SC, ST,LC Obecné rozhraní Dlouhé kontrola vzdálenosti Stabilní výstupní výkon 2 Funkce: Vyhledejte vlákno selhání, jako jsou zlomeniny a ohýbat Selhání kontroly v OTDR slepé zóny Vlákno uznání od hlavy tváří end tvář Mechanické

257.55 Kč
3 Recenze

10/100/1000M Gigabit media converter 1 1 RJ45 SFP gigabitové optické vlákno, ethernet, optický Media Konvertor PCB 10/100/1000 Mbps, SFP Slot Ethernet Media Converter vezměte Prosím na vědomí: 1. Výchozí s EU standardní napájecí adaptér, UK, EU, BR, AU normy mohou být poskytovány jako žádost. 2.Tento model Chipest QualcommQCA8334-AL3C Přehled Tento 10/100/1000M

115.92 Kč
0 Recenze

Detail produktu Fotografie: Upozornění:Prosím, použijte laserové tiskárny a tiskárny stylus,nebo být vlastnoruční.Jsme bezplatné tiskové šablony A4 souboru aplikace EXCEL .Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Máme 5 barvy v našem obchodě,nebo kontaktujte mě, prosím,děkuji. Pokud nemáte zprávy, poznámky, třeba

335.11 Kč
1 Recenze

Fiber optic adaptér, někdy také nazývá vazební člen, je malý přístroj určený k ukončení nebo propojení optických kabelů nebo optických vláken konektory mezi dvěma vlákny opticlines.By propojení dvou konektorů přesně, optické vlákno adaptéry umožňují světelné zdroje mají být předány na největší a nižší ztráty, stejně jako je to možné. Ve stejné

556.20 Kč
1 Recenze

Talon TL-210N Krimpovací nástroj Vlastnosti: 3 způsoby, Modulární Nástroj, Škrcení, pásky 8 škrty Pro 8P8C/RJ45(k Dispozici pro odizolování kolo a oblater kabel) Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Skype: optoelecs nebo Whatsapp:0086-15858212695

244.48 Kč
0 Recenze

Na KPM-35 Power Meter poskytuje vysoce přesné měření spotřeby, stejně jako referenční hodnota možnosti nastavení. A co víc, tento pohodlný přístroj nevyžaduje žádné vyrovnání nulling, a nabízí výkon autonomie 55 hodin, pro spolehlivý, dlouho-trvající výkon v oboru. Specifikace: Vlnové délky(nm):800~1700nm Rozsah měření:-70+3dBm / -50~+26dBm Optický

1 572.71 Kč
0 Recenze

Originální, Vyrobené v Číně Produkty Podrobnosti: Před Y ou Koupit 1: Všechny výrobky prodávané společností, jsou originální, přímo od výrobce skladu, absolutně ať si koupíte být jisti. 2: účelem tohoto obchodu: dodržovat zásady kvality první, servisní první, zákazník první, a usilovat o to, sloužit vám s nejlepší produkty,

1 369.96 Kč
0 Recenze

Úvod: Červená světelné pero je také nazýván světelné pero, pero typ červený zdroj světla, viditelné světlo, detekce pera, vlákniny chyba detektor, vlákno chyba lokátor, atd. Většina z nich se používají k detekci vláken zarážky, FC, SC, ST obecné rozhraní, pokud potřebujete otestovat LC rozhraní, Kontaktujte nás, koupit converter! Vlastnosti: Chyba umístění,

273.99 Kč
1 Recenze

modname=ckeditor 10G SFP Copper Modul sfp copper modul rj45 Podporuje Propojení až 30m pomocí Cat. 6a/7 Kabel SFF-8431 a SFF-8432 MSA Vyhovující IEEE 802.3 az Kompatibilní Nízká Spotřeba Energie (2,5 W MAX @ 30m) Rychle Rekvalifikovat EMI Zrušení Algoritmus Nízké EMI Emise I2C 2-Wire Rozhraní pro Sériové ID

866.23 Kč
0 Recenze

1000BASE-T RJ45 Měď 100m SFP vysílače jsou založeny na SFP MSA.Je kompatibilní s Gigabit Ethernet a 1000BASE-T standardy, jak je uvedeno v IEEE 802.3 a 802.3 ab.Je 100% kompatibilní s Cisco, Ubiquiti, Mikrotik a Zyxel.Rysy: Až 1.25 Gb/s bi směrový data odkazy 100m přenos přes nestíněné Kompatibilní s IEEE 802.3 Std TM-2002 Kompatibilní s SFP MSA RoHSCompliance Přístup

1 201.35 Kč
1 Recenze

Core Alignment Fusion Splicer KL-280G s Sekáček KF-21F 0.01 dB Sestřih ztráty Produkt Úvod: KL-280G fiber fusion lepička je široce používán v optických vláken a kabelů fusion projekty, jako jsou páteřní sítě, napájení základnových stanic, zabezpečení, monitorování a komunikace inženýrství. Jako classic fusion splicer model, to bude trvat věčně.

25 186.12 Kč
1 Recenze

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 100mtr Obrněné Vlákno Patch Kabel dual vlákno SM, SC, LC, FC obrněné ftth jumper 2 jádra optických vláken Singlemode duplexní kabel ELINK ​ ​ PIC Ukázat: Funkce: Kompaktní design Nízký vložný útlum Vysoký návrat

796.89 Kč
1 Recenze

Eloik ALK-88 Optických Vláken, Spojování Stroje, Fúze Lepička Fusionadora de Tkané Optica doprava Zdarma Eloik ALK-88 Fusion Splicer (portable) Optických Zařízení přijme pokročilé PAS Vlákno adustment technologie .Přijmout čtyři motory drive, vlákniny funkce nastavení, to není používán pouze pro FTTX projektu, ale také mohou být použity pro hlavní linku.

37 937.25 Kč